Cracco Park Hotel
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Eten op locatie Restaurant |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Cracco Park Hotel Curitiba met 84 kamers ligt binnen 25 minuten lopen van Palácio Iguaçu en biedt accommodatie met een een restaurant aan.
Het hotel is gesitueerd binnen 2 km afstand van het Historisch Centrum van Curitiba en biedt ook toegang tot sportgelegenheden zoals stadion Erton Coelho Queiroz op 7 km verderop. Shopping Pinheirinho is in de buurt van van dit hotel. De Estacao-tubo Winston Churchill bushalte is op 10-minuten wandelafstand van Cracco Park Curitiba.
Gasten kunnen proberen Braziliaanse gerechten bij Churrascaria Mate Amargo gelegen net om de hoek bij de accommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Centro de Formacao e Desenvolvimento Profissional da Guarda Municipal de Curitiba1,9 km
- Universidade Tecnologica Federal do Parana3 km
- Palácio Iguaçu1,9 km
- Cemiterio Israelita Zona Sul3,2 km
- igreja do evangelho quadrangular2,8 km
- Centro Historico de Curitiba1,4 km
- Lala Schneider Theater1,6 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Afonso Pena21 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
Horeca
- Restaurant
- Snackbar
Diensten
- Huishouding
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- AM/FM wekker
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Hoe ver is de luchthaven Afonso Pena van Cracco Park Hotel?
Afonso Pena luchthaven en Cracco Park Hotel zijn gescheiden door een 25 km afstand. - 🚗
Waar kunnen we onze auto parkeren in Cracco Park Hotel?
Cracco Park Hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Cracco Park Hotel uitchecken?
Klanten van Cracco Park Hotel moeten tot 12:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Cracco Park Hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Cracco Park Hotel is $28. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in dit hotel in Curitiba?
Dit hotel in Curitiba biedt Driepersoonskamer, Budget Double Kamer en Deluxe Kamer met een Queen Size Bed om eruit te kiezen.